LikeMC.pl / Regulamin

Regulamin serwera

1. Zakazuje się spamowania, używania CAPS LOCK, obrażania innych graczy oraz używania wulgaryzmów (nawet częściowo zacenzurowanych)
2. Administracja nie bierze odpowiedzialności za kradzieże przedmiotów, które znajdują się poza cuboidem gracza.
3. Zakazuje się tworzenia multi-kont.
4. Cheaty oraz wspomagacze ułatwiające rozgrywkę w znaczny sposób są zabronione.
5. Zakazuje się niszczenia świata.
6. Zakazuje się wymuszania aktywności postaci podczas gdy gracz jest AFK (ang. Away From Keyboard - Z dala od klawiatury)
7. Zakazuje się posiadania wulgarnego (i/lub) niestosownego nicku lub skórki profilu.
8. Zakazuje się tworzenia budowli i symboli ogólnie uznawanych za niestosowne.
9. Ostateczna decyzja administracji jest niepodważalna.
10. Działki graczy mogą zostać usunięte przez administrację serwera na prośbę gracza, który chce zająć teren gracza nieaktywnego przez okres 30 dni.
11. Należy zachować zasady poprawnej ortografii. Za rażące i uporczywe popełnianie błędów ortograficznych stosujemy czasowe wyciszenie gracza na chat serwera.
12. Zakazuje się interakcji z obiektami niezabezpieczonymi cuboidem jeśli są własnością gracza, który posiada cuboida w pobliżu danego obiektu.
13. Pomimo, że obowiązuje zakaz zabijania graczy na serwerze (przy wyłączonym PVP), nie dotyczy on przypadków, kiedy gracz nie chce dobrowolnie opuścić terenu Twojego cuboida. Masz prawo wyprosić intruza za pomocą wszelkich możliwych metod (również poprzez zabicie tego gracza).
14. Nieznajomość regulaminu lub jego niezrozumienie nie zwalnia z jego przestrzegania.
15. Zakazuje się budowania złożonych mechanizmów opartych na redstone powodujących lagowanie serwera. W przypadku zbudowania mechanizmu opartego na redstone przyczyniającego się w znacznym stopniu do obciążenia serwera administracja zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia go bez konieczności informowania o tym fakcie gracza!
16. Zakazuje się reklamowania oraz wspominania o innych serwerach niebędących własnością LikeMC.pl
17. Administratorzy mają prawo ukarać użytkownika za czyny niewymienione w regulaminie wedle własnego uznania.
18. Każde z postanowień regulaminu, które zostały w nim zawarte, może w każdej chwili ulec zmianie, uzupełnieniu lub usunięciu. Administratorzy nie mają obowiązku każdorazowo informować graczy o jego zmianie.
19. Zakazuje się wykorzystywania błędów w infrastrukturze serwera oraz gry.
Ostatnia aktualizacja regulaminu: 22.06.2019